Pochôdznesklo – jedinečné riešenie poschodí

Riešite interiér a chcete, aby bol výnimočný? Začnite od podlahy a skúste i nezvyčajné možnosti, ktoré sa však stávajú trendom a naberajú na popularite. Podlaha a predelenia jednotlivých poschodí sa obvykle riešia z tradičných materiálov, ale čo by ste povedali na pochodzne sklo?
běžící muž na skleněné podlaze

Naozaj netradičný materiál na riešenie schodíšť a poschodí, ale pomaly, ale isto sa stáva dominantou nielen komerčných priestorov, ale i domácností. Je to vďaka tomu, že sklo je symbolom luxusu, vzdušnosti a priepustnosti svetla. Nielen, že dokáže priestor opticky zväčšiť, ale dokáže ho aj príjemne presvetliť čo oceníte predovšetkým v priestoroch tmavších či celkom bez okien.
Takto riešené podlažie sa stane dominantou interiéru a príjemne prekvapí.Sklenená podlaha splňuje aj všetky bezpečnostné prvky, takže môžete zahodiť počiatočný strach z toho, že by sa poschodie zo skla mohlo pod vami prepadnúť. Ide o trojvrstvové lepené sklo v kombinácii so špeciálnou fóliou medzi jednotlivými sklami.
tabule skla
Príjemný dekoratívny prvok
Podlahy a schodištia zo skla sú zárukou funkčnosti, dokonalého designu i dlhej životnosti. Váš interiér získa príjemný dekoratívny prvok, ktorý dodá prostrediu luxusný vzhľad a svetla viac, než dosť. Sklo je jednoducho materiál, ktorý je známkou luxusu a jedinečnosti a preto je skvelé, že sa z ním zaplňujú oveľa väčšie plochy interiéru.
Čo interiér to iné požiadavky a sklo dokáže vyhovieť aj tým najnáročnejším.Rôzne kombinácie a moderné varianty splnia všetky očakávania a váš interiér sa premení v príjemné prostredie plné vzduchu a svetla.
Z netradičného materiálu, ktorým sklo pre tento účel je môžete vytvoriť úchvatné interiérové plochy, schody, mostíky, podesty, parkety a mnoho ďalších možností uplatnenia.
Jednotlivé časti interiéru do seba efektívne zapadnú a nič nepokazí žiadny rušivý prvok, pretože sklo je natoľko čistý, luxusný a pritom nenápadný materiál, že splynie s prostredím akoby bol jeho súčasťou odjakživa.

Previous post Komanditná spoločnosť ako jedna z foriem podnikania
Next post Viete, vďaka čomu vám bude dobre?