Muži

Aj keď krása nie je najdôležitejšia vec na svete, určite zohráva pri výbere partnera určitú úlohu. Veľa žien sa preto pýta otázku, kde žijú najkrajší muži na svete? Kde majú tých najkrajších mužov? My sme za vás zistili, kam sa vybrať, ak chcete stretnúť krásnych mužov. Podľa viacerých zistení najkrajší muži žijú v nasledovných krajinách:

model

1, Grécko
Mnohí z nás obľubujú túto krajinu ako dovolenkovú destináciu, avšak okrem krásneho mora a prírodných scenérii tu nájdete aj pekných mužov. Gréci sú väčšinou tmaví muži s tmavšou pokožkou, no a často krát pripomínajú antických Grékov zo staroveku.
 
2, Portoriko
Nádherný ostrov v Karibskom mori je okrem iného preslávený vďaka krásnym ľuďom, ktorí tu žijú, či už sú to ženy alebo muži. Veď sa len stačí pozrieť na takého Ricky Martina, ktorý z tohto ostrova pochádza a je považovaný za jedného z najkrajších mužov sveta.
 
3, Španielsko
Krásna, temperamentná krajina, plná zaujímavých miest a pláži, ale tiež zaujímavých mužov. Španieli sa veľmi často objavujú na prvých miestach v prieskumoch o najkrajších mužov, práve vďaka temperamentnému španielskemu šmrncu, ktorí v sebe majú. Ako príklad nám môže poslúžiť španielsky herec Antonio Banderas pochádzajúci z prímorskej Malagy, ktorý bol za mlada veľký fešák.
 
4, Amerika
Aj keď to môže pôsobiť zvláštne, ale aj Amerika sa umiestnila v rebríčku najkrajších mužov sveta. Je to hlavne kvôli tomu, že v tejto krajine žije neskutočná zmes národností a rás, čiže sa tu nájdu rôzne typy ľudí a určite je z čoho vyberať. Napríklad taký Johnny Depp, ktorý je Američan sa pravidelne umiestňuje v rebríčkoch najkrajších mužov.

gentleman
 
5, Taliansko
Nádherná, slnečná krajina, ktorá okúzľuje svojimi plážami a historickými pamiatkami určite nemôže chýbať v tomto rebríčku. Taliani oplývajú podobnou krásou ako Španieli, tiež sú väčšinou tmavší a majú podobný temperament.

Previous post Smartphone alebo tablet ako skvelá pomôcka pre školopovinných
Next post Masáž lingamu a jej duchovný podtext