Sklenené dvere, ktoré sú ľahké a bezpečné

Sklenené dvere sú čoraz popoulárnejšie, ľahko sa udržiavajú, oživujú interiér aj exteriér, sú ich elegantným doplnkom a nadčasovým prvkom. Napriek obavám a predstavám sú bezpečné, ľahké a dokážu vytvoriť dokonalú intimitu v priestore aj vďaka mnohým povrchovým úpravam.

sklenené dvere

Pri ich voľbe je dobre poradiť sa s odborníkmi, ponuka sklenené dvere Vám prinesie inšpiráciu, profesionálne zameranie, poradenstvo a služby na mieru.

Ponúkané sklenené dvere sú vyrobené patentovanou technológiou zo špeciálneho bezpečnostného skla hrúbky cca 8 mm, ktoré je upravené kalením a je takmer nerozbitné.

Ich povrchová úprava má množstvo riešení, inšpiráciu nájdete aj na webovej stránke, prípadne môžete realizovať aj vlastné nápady formou fólií alebo motívov vytvorených pieskovaním. Nezvyčajné logo alebo originálne nápisy budú jedinečné a originálne a upútajú Vašich zákazníkov.

Sklenené otváracie dvere osadené na pántoch, do steny alebo do skla využijete takmer všade, napríklad aj v domácnosti alebo v pracovni, vždy získate útulnosť, intimitu, zväčšený priestor a dokonalý jas v miestnosti.

sklo a kov

Objekty, ako napríklad menšie domáce alebo pracovné plochy získajú posuvnými sklenenými dverami dostatok priestoru a mimoriadnu eleganciu. Naopak väčšie priestory takisto veľmi účelne rozdelíte na menšie celky pomocou ľahkých a mimoriadne funkčných posuvných sklenených dverí. Ponúkané modely majú tichý chod, bezpečné otváranie a takisto aj zatváranie vďaka patentovanej technológii a dojazdovej podložke. Vhodnou povrchovou úpravou, čírou, matnou, kombináciami fólii, motívov vytvorených pieskovaním získate nadčasovosť a čistý štýl.

Veľmi praktické sú aj celosklenené dvere v obložkovej zárubni. Jej dizajn, povrch vždy vkusne ladí so sklom a aj pri týchto dverách máte možnosť voľby mnohých povrchových úprav skla ich doplnenia obložkovou zárubňou ladiacou štýlom. Sklenené dvere predstavujú čistý a vzdušný štýl a preto sa dobre kombinujú napríklad s kovom, drevom alebo aj s kameňom. Doplnky a madlá si môžete vyberať zo spomínaných materiálov, inšpiráciu takisto nájdete na webovej stránke.

Previous post Nerezové zábradlie znamená vždy kvalitu
Next post Upratať si okolie musíme pravidelne, aby nás nezavalila špina