Nerezové zábradlie znamená vždy kvalitu

Zábradlie je prvok, ktorý má mnoho funkcií a určení, od najzákladnejšieho, akými sú pevnosť, odolnosť, schopnosť byť oporou a podporou až po dizajnové stvárnenie a architektonické doplnenie objektu. Je samozrejme dôležité pre úspešnú kolaudáciu a preto je dôležité pri jeho výbere a realizácii pamätať aj na legislatívne predpisy a požiadavky, bezpečnostné opatrenia. Výber kvalitnej suroviny je z ekonomického hľadiska takisto dôležitý, kvalitný nerezový materiál je odolný voči počasiu, fyzikálnym alebo aj chemickým vplyvom, odoláva tlakom a jeho vzhľad sa rokmi nemení, takže počiatočná investícia sa v podobe nemenného, pekného zábradlia určite vráti.

rôzne využitie zábradlia

Základný prvok, nerezový stĺpik zábradlia sa dá rôzne kombinovať a radiť, či už horizontálne alebo vertikálne, prípadne vyplniť plochu kvalitným bezpečnostným sklom alebo vkusnými oceľovými lankami. Už samotné predpisy zabezpečujú bezpečnosť zábradlia, pri ich dodržaní neutrpí atraktivita, priam naopak, zábradlie bude efektné a bezpečné zároveň. Pre každý interiér alebo exteriér je vhodné iné zábradlie, na terasy, balkóny alebo do interiéru sú vhodné nerezové zábradlia so sklenenou výplňou, ktorú si môžete vybrať v rôznom prevedení. Ponúkané nerezove zabradlie Vám prináša skvelú kolekciu, široký výber a mnoho inšpirácií na realizáciu moderného, vzdušného a zároveň aj bezpečného nerezového zábradlia s vysokou kvalitou, estetikou a mimoriadnou funkčnosťou.

odolné nerezové zábradlie

Nerez je kovový prvok, ktorý ideálne zjemnia doplnky z dreva, zo skla alebo aj moderného plastu. Tieto kombinácie vytvárajú nadčasový vzhľad a originalitu nerezového zábradlia a napríklad v interiéri sa stávajú samostatným architektonickým prvkom. Ich funkčný, technický vzhľad naopak vyniká v exteriéroch, napríklad na schodoch, vyvýšených prechodoch, terasách, galériach alebo aj na balkónoch. Nerezové zábradlie je nepriehliadnuteľné.

Previous post Výhody virtuálnej kancelárie: Pre koho je vhodná?
Next post Sklenené dvere, ktoré sú ľahké a bezpečné