Výhody virtuálnej kancelárie: Pre koho je vhodná?

Každá firma zaregistrovaná v Obchodnom registri sem okrem iných údajov musela uviesť tiež svoje registračné sídlo. V tomto prípade však môže ísť napríklad aj o adresu bytu/domu či nebytových priestorov. Z tohto dôvodu sa u podnikateľov stalo obľúbené lacné virtualne sidlo.

  • Sekretariát umiestnený na lukratívnej adrese, kam vám bude chodiť firemná pošta.
  • Pošta bude prijatá, preskovaná a preposlaná na váš email.

Notebook, jablko, mobil

K doplnkovým službám sa následne radí aj možnosť sprostredkovania konferenčnej miestnosti alebo prijímanie návštev z hľadiska obchodných partnerov.

Pre koho je teda takáto virtuálna kancelária vhodná?

Napríklad pre začínajúcich podnikateľov, ktorí potrebujú šetriť nákladmi všade, kde sa to len dá a sami ešte nevedia, do akej miery a či sa bude ich firma rozrastať. A v pohode dokážu zatiaľ pracovať z domu, resp. dočasne nepotrebujú drahé kancelárske priestory.

  • Ale samozrejme ide o výhodnú možnosť takisto pre skúsených podnikateľov, a to z podobného dôvodu- ak ich podnikateľská činnosť nevyžaduje prenájom veľkej kancelárie.

Potom pre podnikateľov, čo trávia väčšinu času v zahraničí. Tiež pre tých, ktorí zvládajú robiť svoju prácu a biznis sami cez svoj počítač, teda napr. programátori, copywriteri, reklamní grafici, tvorcovia webov, správcovia eshopu apod.

Tieto „virtuálne priestory“ ďalej ocenia tí, čo chcú oddeliť svoj súkromný život od obchodu, firemnú poštu od normálnej alebo chcú rozšíriť svoje administratívne služby zvonka.

Notes, pero

Aké sú teda hlavné výhody virtuálneho sídla?

  • Nízka cena a možnosť ušetriť stovky eur, resp. výrazne znížiť svoje výdaje.
  • Zapísanie lukratívnej adresy k svojej firme do Obchodného registra.
  • Súkromie- oddelenie firemných záležitostí od súkromného života.
  • Možnosť sprostredkovať si konferenčnú miestnosť s vybavením.
  • Vyhnete sa kontrolám zo strany štátnych orgánov.

Previous post Pleť po pädesiatke
Next post Nerezové zábradlie znamená vždy kvalitu