Intímne masáže

Erotické masáže, známe aj ako intímne masáže určené najmä pre dospelých sú typom masáží, ktoré majú významný vplyv na homeostázu organizmu. Každá technika má svoj špecifický účel, ktorý možno ju kombinovať s inými technikami, aby sa maximalizovali ich výhody. Pomocou týchto techník je možné vytvoriť mocný celotelový zážitok, ktorý dokáže obnoví rovnováhu systémov vášho tela, a tým vám pomôže dosiahnuť už spomínanú homeostázu.

Erotická masáž

Nezanedbateľným benefitom je taktiež zlepšenie partnerských a iných vzťahov vo vašom živote a zvýšenie sexuálnej výdrže. Stimuláciou istých oblastí tela organizmus využíva regeneračnú energiu na posilnenie špecifických bodov a energetických kanálov, ktoré podporujú uvoľnenie vnútorného stresu a hojenie. Táto masáž môže byť použitá ako terapia pre mnohé chronické zdravotné problémy postihujúce klienta. Jednou z najčastejších výhod a dôvodov, prečo je tento typ praxe vyhľadávaný je zvýšenie vitality a regenerácia celkového zdravia.

Erotická masáž

Erotická masážna terapia je skvelým spôsobom, ako pomôcť telu dosiahnuť jeho prirodzenú rovnováhu. Masáž môže ovplyvniť každý zo systémov vo vašom tele, vrátane imunitného systému, nervového systému, tráviaceho systému a cirkulačného systému. Masáž pomáha aj pri lymfodrenáži, ale i mentálnych problémoch, v tomto prípade problémy a traumy súvisiace so sexuálnym životom klienta.

Všetky techniky používané počas erotickej masáže zlepšujú spôsob, akým telo zvláda stres v dôsledku zmien v hormonálnom či endokrinnom systéme, ako je napríklad zvýšenie hladiny endorfínov v krvnej plazme po cvičení, ktoré inhibuje centrálny nervový systém (CNS), čo vedie k pocitu pokoja a zlepšenej nálade – čiže zlepšeniu celkového fyzického a mentálneho zdravia. Po absolvovaní masáže je telo taktiež viac odolné voči stresu a stavom úzkosti, ktoré vyplývajú z bežného moderného života.

Previous post Vyberte si klimatizáciu vo vašom meste
Next post Druhá koža