Populárna sandboxová hra sa dočká ďalších noviniek

Budúci rok nás čaká najväčší update svetu Terraria, ktorý si získal srdcia a obdiv mnohých hráčov. Obľúbená videohra od tvorcu Re-Logic, ktorú si ľudia často spájajú, alebo asociujú s Minecraftom kvôli ich značnej podobnosti, je akčná adventúra, ktorá pôsobí dojmom arkádových pixlových hier, v ktorej nie je nič nemožné. Môžete bojovať, kopať, budovať a objavovať nové prostredia.
Oznam o príprave čerstvých zlepšení bol do éteru vypustený ešte v lete na expozícií počítačových hier E3 v Los Angeles, a ďalšie novinky boli postupne zverejnené posledných pár mesiacov.herné konzoly.jpg
The journey’s end, čo sa dá preložiť aj ako Koniec dobrodružstva, bude v poradí štvrtou verziou, a ako hovoria autori, pôjde o nemalé prekvapenia. Zatiaľ čo väčšinu deja pokračujúceho príbehu si stále držia blízko pri sebe, a nechcú odokryť žiadne dôležité udalosti, čo sa týka samotných vylepšení, tých už je zverejnených niekoľko.
V prvom rade sa pripravte na ešte ďalšie ekosystémy a počasie, čo znamená iné tvory, zvieratá a nepriateľov. Bojový systém si tiež prejde zmenami k lepšiemu a z jednoduchých bojov sa stanú skutočné, poriadne hráčske zápasy. Viac ako 800 nových prvkov, z ktorých vyplýva nespočetné množstvo jedinečných položiek, ktoré budete môcť vytvoriť. Ťažšie, ale aj zábavnejšie výzvy. Golf. Presne tak, v Terrarii si oddýchnete pri golfe. Dodatočné režimy obtiažnosti, za ktorých zvládnutie môžete byť následne odmenený. A to sú len tie informácie ktoré sú zatiaľ oficiálne. Nepochybne bude toho viac, aj keď už teraz sa dá s určitosťou povedať, že je sa na čo tešiť.zámok z hry.jpg
Produkt 1.4 môžeme očakávať niekedy začiatkom roku 2020, hoci počas odpovedania na Často pýtané otázky, padla odpoveď:,,Áno, plánujeme ju uviesť koncom tohto, alebo v skorom štádiu budúceho roka. Ale ako vždy hovoríme – bude to pripravené, keď to bude pripravené.“. Programátori patria medzi perfekcionistov, a doteraz nesklamali, preto nebude ničím zvláštnym, ak si budeme na finálnu verziu počkať o niečo dlhšie. Hlavné však je, že to bude stáť za to.

Previous post Oživenie života v spálni
Next post Zdravé interiéry musia do priestorov prepúšťať denné svetlo