Verte inštinktu

Vždy som mala pocit, že môj muž je priam nenormálny. Ale v dobrom slova zmysle, ak sa to vôbec dá brať v dobrom. Jednoducho bol nezastaviteľný, tak by som to povedala. Nikdy som nevedela, čo si vymyslí, bol ako vietor, raz bol tam a raz zase tam. Nespútaný živel. Stále chcel skúšať niečo nové. Dokonca aj v posteli by stále len experimentoval, niekedy to bolo únavné, ale bola som šťastná, pretože som vedela, že chce mňa a že ho to so mnou naozaj baví. No ktorá žena by to neocenila? Priznajte sa. Ale raz sa niečo zlomilo. A vtedy to začalo byť ťažké.

nahota

V práci sa mu prestalo dariť a bol pod neustálym tlakom.A kde sa to prejavilo? Samozrejme, že práve v posteli. Bol sklamaný aj z toho, že má problémy s erekciou a bral to ako osobné zlyhanie. Chcela som, aby aspoň pri milovaní trochu vypustil paru. Veď je to strašné, keď si nemôže nikde oddýchnuť a zrelaxovať. Preto som začala rozmýšľať, čo ďalej. Ale ako by som to mohla spraviť tak, aby som ho nijako neurazila? Aby nemal pocit, že je menejcenný a že nestojí za nič? To bolo naozaj ťažké. Nechcela som ho predsa ťahať po lekároch a už vôbec mu niečo vysvetľovať.

kouzlo

Musela som teda zobrať iniciatívu do vlastných rúk.To bolo to najlepšie, čo som mohla urobiť. Išla som a kúpila som cialis. To mi odporúčala aj moja kamarátka, ktorá mala so svojím manželom podobný problém. Chcela som to urobiť diskrétne, aby sa náhodou neurazil. A práve preto som sa ohromne tešila, keď mi povedal, že je rád, že som to vybavila za neho. Sám povedal, že on by sa k tomu asi nikdy neodhodlal. Takže aspoň viem, že som urobila dobrú vec a že sa nemusím nervovať a obviňovať. Aby toho nebolo málo, skutočne to zabralo. Takže to je naozaj veľké plus, ktoré môžem iba kvitovať. Som šťastná, že všetko dopadlo dobre a môj muž je v pohode. To je pre mňa najdôležitejšie na svete.

Previous post Aupark, budova plná služieb
Next post Skvelý grafický tablet od Microsoftu