Skvelý grafický tablet od Microsoftu

Ak si vybavíme dnešný trh s počítačmi, napadnú nás viaceré varianty, poväčšinou voľba medzi dizajnovými novinkami, alebo klasickým PC. Obe varianty sú populárne, výber záleží aj do typu zákazníka. Pod tými dizajnovými novinkami s prevratnými funkciami týkajúcimi sa najmä obrazu a obrazovky, si mnohí asi vybavia nové počítače od Apple, ktoré oproti starým klasickým modelom typu PC vyzerajú oveľa záživnejšie a inovatívnejšie v každom smere. Na druhej strane ale určite existujú zákazníci, ktorí by dodnes najradšej uprednostnili zaužívané produkty od Microsoftu.

výkřík

•         Aby som to zhrnul v skratke- Apple nás v poslednej dobe zaplavil krásnymi počítačmi využívajúcimi operačný systém iMac, zatiaľ čo Microsoft a operačný systém Windows si spájame s tou zaužívanou a overenou klasikou.
Ale tejto predstavy by sme sa už mali pomaly ale isto zbaviť. Microsoft totiž prišiel na trh s radou nových modelov svojich počítačov, ktoré už aj podľa dizajnu môžeme nazvať jedine inovatívnymi, nazvať ich "klasikou" by bolo určite absurdné. Okrem množstva nových počítačov typu All in One sa môžeme konkrétne zameriať i na skvelý grafický tablet Surface Studio.

Grafický tablet Surface Studio od Microsoftu
Nepredstavme si ale klasický tablet podobný smartfónu, v tomto prípade ide o 28 palcovú obrazovku, pričom jej "hrúba" je iba 12, 5 mm. Môžete ju nastaviť do polohy aká vám najviac vyhovuje, pričom obrazovka je umiestnená na spoľahlivom stojane. Displej vám navyše ponúkne veľmi vysoké rozlíšenie 4 500 x 3000. Je to skrátka neopísateľná nádhera.

překvapení

Na spodku stojana si zrejme všimnete šikovnú krabičku. To je počítač, v ktorom sa nachádza všetok potrebný hardvér. Okrem toho do "krabičky" môžete zapojiť 4 vstupy USB, čítačku kariet, ethernet, mini displej port a samozrejme audio jack na pripojenie reproduktorov alebo sluchátok.

Previous post Verte inštinktu
Next post Závislosť od nakupovania