Nenechajte si pokaziť dovolenku

Keď je leto, takmer nikto nerozmýšľa nad ničím iným, len nad tým, kam by mohol ísť na dovolenku. Dovolenka je niečo ako Vianoce v lete. Pre mnohých ľudí je to akési vyvrcholenie celého roka. Možno by sme si to mohli rozložiť na dve veľké udalosti v roku, kedy sú jednou Vianoce a jednou práve dovolenka. Aj keď sa na ňu často tešíme celý rok, niekedy sa môže stať, že nám ju môže čokoľvek pokaziť. A aj keď by ste to nikdy nepovedali, verte tomu, že presne toto vám môže pokaziť náladu. Aj keď to nemusí byť taká tragédia, ako by ste si možno mysleli.

maledivy
 
Pre ženy je hneď niekoľko vecí, ktoré im môžu pokaziť celú dovolenku. Keď budete mať svoje dni akurát v ten týždeň, keď ste pri mori. Ak sa vám urobí na ústach opar. Ak ste chorá. Ak máte práve vtedy hroznú pleť. Toto všetko sú faktory, ktoré vás ovplyvňujú a ktoré vás dokážu tak rozhodiť, že máte pocit, že je všetko totálne skazené. Ale verte tomu, že to tak nie je a že by ste nemali brať všetko tak tragicky, ako si možno myslíte. Všetko sa dá vyriešiť a všetko môžete riešiť inak ako stresom a nervami. Záleží však iba na vás, ako sa k tomu v konečnom dôsledku postavíte.

pobřeží
 
Milujeme frázu, keď nejde o život, nejde o nič. Lebo aj keby ste sa tvárili, ako len chcete, môžete si byť istá tým, že to tak je. Môžete sa ľutovať. Môžete sa rozčuľovať a môžete mať nervy na všetko, čo je okolo vás, ale pravdou je, že aj keď máte pocit, že sa vaša dovolenka zrútila ako domček z karát, nie je to celkom pravda. A to je na tom krásne a perfektné. Nakoniec sa predsa len budete tešiť z toho, čo je okolo vás a že ste pri mori. Kašlite na opar aj na pleť, veď práve slniečko a slaná voda ju dokonale vylieči. Nenechajte si maličkosťami pokaziť celú dovolenku. Verte tomu, že to nakoniec bude presne niečo, čo vás posunie ďalej. Užite si váš voľný čas aj všetko, čo prináša.

Previous post Študijné tipy
Next post Posuvné sklenené dvere presvetľujú priestor