Mobilný dom Nordstar 8762 – malý navonok, rozsiahly vo vnútri.

Mnohí vlastníci pozemku by radi videli na tomto svojom kúsku zeme nejaký malý domček, kde by mohli tráviť víkendy. Často sú takýmito pozemkami záhrady niekde pod lesom, kde je možné stráviť krásne nerušené chvíle. Ale predsa len ľuďom túžiacim po oddychu tam chýba miesto, kde by človek mohol zložiť hlavu počas dažďa, alebo kde môže kedykoľvek prespať. Dnes je takýchto ľudí viac než dosť, no postaviť si nejaký obstojný domček nie je vôbec jednoduché. Na jednej strane výstavba hoc aj malého príbytku si vyžaduje množstvo „papierovačiek“ a času, takže myšlienka útulného domčeka sa stráca rýchlo ako vodná para. A pri pomyslení na finančné náklady, ktoré sú s tým spojené, končia všetky plány.

mobilný dom

No pre všetkých týchto ľudí existuje jednoduché a praktické riešenie, a to vo forme mobilného domu. Ide v podstate o nejaký veľký karavan, ktorý poskytuje útulné a často aj veľmi komfortné bývanie. Dnes je už ponuka mobilných domov na Slovensku natoľko veľká, že si už vyberie skutočne každý. K takým stredne veľkým mobilným domom patrí aj mobilný dom Nordstar 8762 euro-mobilnedomy.sk. Tento dom už nie je nový, no ide o veľmi zachovalý sezónny mobilný domček s jedným vchodom. Tento príbytok na kolesách obsahuje všetko, čo k sezónnemu bývaniu potrebujete. Nordstar 8762 poskytuje viac priestoru ako sa môže zdať na prvý pohľad.

mobilný dom

Zariadenie domu je veľmi dômyselné, takže sedačka v obývacej časti poskytuje úložný priestor vo svojom vnútri a rovnako praktická je aj kuchynská linka. Gazdinky určite ocenia chladničku a veľký plynový sporák so štyrmi horákmi. V tomto dome o rozmere 8,0 x 3,0 m je všetko premyslene detailne rozmiestnené, takže celý priestor je veľmi efektívne využitý. Hygienickú časť domu tvorí kúpeľňa so sprchovacím kútom, umývadlom a WC.

Takže ak máte niekde pozemok pod lesom v odľahlej oblasti, môžete tam mobilný dom umiestniť veľmi rýchlo a môžete začať tráviť krásne víkendy, o ktorých ste doteraz iba snívali.

Previous post Upratať si okolie musíme pravidelne, aby nás nezavalila špina
Next post Vyberte si klimatizáciu vo vašom meste