Európske mestá, ktoré si zamilujú aj vaše deti

FLORENCIA, TALIANSKO
Bohaté svojou históriou a umením, Taliansko nikdy nie je zlý nápad, kam zaviesť svoje deti . Tu sú niektoré z dôvodov, prečo Florenciu milujeme ako rodinnú destináciu: detské múzeá,  množstvo lahodných jedál  a zmrzlina na každom kroku. Detské múzeum Palazzo Vecchio a múzeum Galileo sú naším najlepším výberom na deň strávený v interiéri. Ak má vaša rodina rada kulinárske umenie, prihláste sa na krátky kurz varenia, aby priniesol chuť Talianska domov pre vašu posádku. Ak radšej necháte plánovať niekoho iného, ​​tím služby v hoteli Savoy pomôže deťom a dospievajúcim spoznávať mesto vlastnými cestami.

toskánkso

BARCELONA, ŠPANIELSKO
Nemôžete naplánovať návštevu hlavného mesta Katalánska bez veľkej dávky Gaudího, jedného z najslávnejších obyvateľov Barcelony. Práca Antonia Gaudího je viditeľná po celom meste a určite fascinuje a inšpiruje vaše deti. Park Güell je najzaujímavejší verejný park v meste – a jeden z najznámejších na svete. Jeho stále nedokončená bazilika La Sagrada Familia je architektonickým zázrakom a nevyhnutnou atrakciou. Medzi ďalšie destinácie vhodné pre deti patrí pláž v La Barceloneta a zábavný park Tibidabo .

Naplánujte si deň okolo trhu La Boqueria a navštívte múzeum čokolády. Návštevníci Múzea de la Xocolata sa dozvedia, ako sa vyrába čokoláda. Majestic Residence , pridružený k päťhviezdičkovému hotelu Majestic Hotel & Spa , je priateľský voči rodinám a ponúka apartmány ideálne pre veľké skupiny, ktoré potrebujú určitý priestor.

lisabon

LISABON, PORTUGALSKO
Deti všetkých vekových kategórií budú milovať skutočnosť, že dezert na raňajky je v Lisabone dokonale prijateľný. Začnite svoj deň v meste Alfama s pastéis de nata, slávnym martinským koláčom, skôr než vyskočíte na palubu jednej z jej ikonických žltých električiek. Jazda na električke Route 28 je jedným z najlepších a najlacnejších spôsobov, ako vidieť pamiatky. Jeden zakúpený lístok na palube stojí 2,90 EUR. Ďalší unikátny spôsob, ako preskúmať toto mesto, sú 90-minútové vyhliadkové plavby po rieke Tagus. Je vaša rodina milovníkom zvierat? Určite si vyhraďte deň, ktorý môžete stráviť v ZOO Jardim Zoologico de Lisboa , ktorá má viac ako 3000 zvierat z 330 rôznych druhov. Hotel Chiado Family Suites, postavený v mestskom dome z 19. storočia v centre mesta, je ideálny pre rodiny s deťmi. Vaše deti budú milovať pestrofarebné ubytovanie a robustný detský klub.

Previous post Čisté vozidlo je šťastné vozidlo
Next post Nadšenie pre novú kúpeľňu