Ako založiť novú spoločnosť?

Podnikanie sa stáva lukratívnou možnosťou pre množstvo mladých ľudí. Niet sa čomu čudovať, pretože práve podnikaním môžete dosiahnuť úplnú slobodu v rozhodovaní, môžete prísť k slušným peniazom za krátky čas, môžete naplno využívať svoju kreativitu a v neposlednom rade ste sám sebe pánom. Znamená to teda, že nebudete len plniť rozkazy vášho šéfa, no naopak, vy budete ten, čo rozkazy dáva. Ak ste aj vy rozmýšľali nad založením niečoho vlastného, pravdepodobne ste rozmýšľali nad založením spoločnosti s ručeným obmedzením. Poskytuje totiž veľa výhod najmä pre začiatočných podnikateľov, napríklad že ručíte iba do výšky vášho majetku.

biznis podnik

Zaujíma vás však otázka ako si s.r.o. založiť? Nemusí vás to trápiť, pretože našťastie existuje v dnešnej dobe samostatná firma, ktorá sa venuje práve zakladaniu nových spoločností. Založenie a vznik s.r.o. Ezmluva si môžete zakúpiť len za 290 eur. V tejto cene máte započítané podrobné prekonzultovanie vášho podnikateľského nápadu a zámeru, poradenstvo, vypracovanie všetkej potrebnej dokumentácie, vybavenie tejto spoločnosti na potrebných súdoch a úradoch či spracovanie návrhu do obchodného a živnostenského registra. To sú v podstate všetky služby, ktoré potrebujete na založenie novej spoločnosti.

kravata muž

Obrovskou výhodou je aj to, že táto služba funguje aj online, to znamená, že si môžete založiť vašu vysnívanú firmu aj z pohodlia domova bez zbytočného nákladného cestovania. Ušetríte tak peniaze a váš drahocenný čas. Ďalšou výhodou je percento daňových odvodov, ktoré je presne 21%. okrem toho, ak vás je viacero spoločníkov, minimálny vklad pre každého je iba 750 eur, čo vôbec nie je veľa. Spoločnosť s ručeným obmedzením je veľmi jednoduchá čo sa týka organizačnej štruktúry, a preto by ste nemali váhať a vybrať si práve ju.

Ak aj vás láka podnikanie, poďte do toho práve teraz aj vy!

Previous post Viete ako na kvalitný spánok?
Next post Pleasure of erotic massage