NVIDIA Schield TV 2017

Tento produkt je vlastne vylepšením predchádzajúcej NVIDIA Schield TV.
•         Ako produkt vlastne funguje? Schield TV musíme pripojiť k našej TV. To nám následne umožní využívať perfektné aplikácie pomocou Shield Hub na našom TV v najnovšom 4k rozlíšení.

•         Verzia produktu z roku 2017 je očividne menšia, čiže aj ľahšia na prenášanie.

budoucnost

•         Takisto okrem skvelého zážitku z videohier a aplikácii si vychutnáme i pozeranie filmov v tejto super 4k kvalite obrazu.

•         Za pozitívnu zmienku stoja určite aj ovládače. Základný ovládač ma zaujal svojim ozaj dokonalým dizajnom. Ovládač má drobné rozmery a minimum tlačítok. Zato s nimi jednoducho nadstavíte všetko podstatné. Drobný ovládač disponuje dokonca aj tlačidlom na hlasové ovládanie. Na vrchu ovládača vidíme dotykovú plochu, ktorou elegantne ovládame hlasitosť. To však nie je všetko! K produktu dostaneme aj takzvaný hráčsky ovládač. Ovládač ma zaujal svojim futuristickým výzorom a možnosťou pripojenia slúchadiel. Aj tento joystick disponuje hlasovým ovládaním a ovládaním hlasitosti. Joystick sa pripája k Schieldu TV pomocou technológie bluetooth, čiže žiadny problém s napájím a prekrižovaním káblov.

•         Zariadenie NVIDIA Schield TV 2017 pripojíme k internetu buď pomocou kábla, alebo pripojením na wi- fi. Ak máte možnosť pripojiť sa káblom, táto možnosť bude zrejme lepšia, z dôvodu následnej rýchlosti internetu.

pc hry

•         Vopred upozorňujem, že produkt obsahuje pomerne málo aplikácií. Dokonca ani sociálne siete a internetový prehliadač. Zato je tento "problém" vynahradený širokým výberom videohier.

•         A teraz to najdôležitejšie. Parametre a cena: 256- jadrový GPU s výkonom 3 GB, rozlíšenie 4k HDR,  bluetooth, eternet 1  GB, wi- fi, 2 porty na USB, zvuk kvalitný pomocou pripojenia kábla HDMI. Cena férových 200 eúr.
Produkt Vás určite pobaví, má šikovné ovládanie, najnovšiu kvalitu obrazu vďaka  4k, menej aplikácií, slušný výber videohier a prijateľnú cenu.

Previous post Hurá, ide sa do škôlky!
Next post Disky a iné nosiče