Aké farby vajíčok sú na tento rok v móde?

To, čo bolo v móde minulý rok, dnes už nie je. To, čo bolo v móde minulý polrok, dnes už nie je. To, čo bolo v móde minulý mesiac, dnes už nie je. Móda sa mení neuveriteľne rýchlym tempom, rýchlejšie ako sa stíhajú vyvíjať prístroje, ako sa stíha meniť ekonomika, či všetko ostatné. Móda má svoje vlastné tempo, ktoré uháňa nebezpečným tempom dopredu. Pomaly na každý týždeň v roku máme nové a nové trendy. Nehovoriac o nových a nových návrhárov a oblečenia.
Prejdime však k Veľkej noci..

velikonoční vajíčko

Keby si niekto myslel, že móda ako taká sa týka len oblečenia, bol by na VEĽKOM OMYLE. Móda sa týka všetkého nielen oblečenia. Ovplyvňuje nás v oblastiach, kde o tom nemáme ani tušenia. Od stavebníctva, cez elektrikárčinu , až po už spomínané oblečenie, ktoré je v tejto oblasti najznámejším lákadlom mladých, bohatých, ale aj celkom obyčajných ľudí. Tak sa móda týka aj Veľkej noci.

Veľká noc je významným okamihom v roku hlavne pre kresťanov. Ukrižovanie pána Ježiša Krista je udalosťou roka. Najväčší sviatok v roku. Ale aj pre ostatných ľudí znamená minimálne dovolenku, prázdniny alebo poriadnu šibačku a oblievačku. Svoje tradície si zachováva rok, čo rok. Hoci od niektorých sa pomaly upúšťa a kúpanie v potoku už tiež nie je pravidlom ako bolo voľakedy.

vajíčko

Móda ohľadom Veľkej noci sa týka hlavne vajíčok. Tento rok bude takým istým ako aj po minulé, pretože vajíčka jednoducho nemajú len jednu farbu. Každému sa páčia iné farby samotných vajíčok a iné kombinácie farieb na vajíčkach. Takže, aby sme si to ujasnili móda sa dotýka mnohých oblastí, Veľká noc nie je jej výnimkou, ale zvyklosti na Slovensku ešte neprešli do centra módneho priemyslu, preto sa neurčuje farba tohtoročnej Veľkej noci. Dúfam, že ste neostali sklamaní a vajíčka si budete maľovať podľa vlastnej nálady a charakteru a nie podľa trendov J

Previous post Spôsoby, ako priniesť šťastie do domu
Next post V prípade zábradlia sa nebojte vsadiť na kvalitu- Oplatí sa!