Zvýraznite sa tak, ako sa len dá

Celý náš život ovplyvňujú maličkosti, veci, ktoré dokážeme zmeniť, ale aj také, ktoré sú dané a nezávisia na našej vôli. Ale predsa len aj v tomto sa dá niečo urobiť. To, ako vyzeráme, či sme nízky alebo oblejší, či máme rovné zuby alebo riedke vlasy zmeniť dnes už nie problém. Pri hlbšom zamyslení sa zistíte, že nič nie až také strašné, aby sa s tým nedalo niečo urobiť. A hlavne v prípade, ak by ste mali vyzerať výborne, či už idete na ples alebo svadbu, dajte si záležať na svojom výzore, budete sa cítiť fantasticky. Ale aj táto stužková slávnosť príležitosť sa riadi heslom, že menej je niekedy viac.

hostina

Čo pre to musíte urobiť?
Táto otázka trápi asi častejšie ženy a predpokladám, že si ju kladú takmer každé ráno. Predovšetkým ide o to, čo od zmeny očakávate. Bežné vylepšenia sú pre vás rutina, ale ak máte na mysli premenu väčšieho rozsahu, napríklad pri významných príležitostiach, nie je to nemožné, chce to len správne rozhodnutie. Dôležité je vhodne vystihnúť, ktorú časť tela treba zakryť alebo práve naopak, časti, na ktoré ste hrdá a nemáte problém ich ukázať, aj tak urobiť a zvýrazniť ich. Korekciou sa dá s postavou neuveriteľne čarovať. Ale vyžaduje si to váš kritický pohľad do zrkadla na celú svoju postavu s pravdivým postojom k tomu, čo vidíte. Násilné vtesnanie sa do kože niekoho, kým nie ste, vyznie smiešne a trápne.

maska

Jedno alebo druhé
Pri príležitostiach, ale nielen vtedy, platí jedna zásada, že zvýrazňovať oči aj pery zároveň nie je veľmi dobrá voľba. Rozhodnite sa pre jedno z toho, ak si myslíte, že máte príťažlivý pohľad a pekne tvarované oči, tak sa zamerajte na nich alebo v opačnom prípade, svoje plné, šťavnaté pery vyzdvihnite výrazným rúžom a oči len jemne dotvorte nahým líčením. Jemná korekcia tváre lícenkou váš výzor pekne zjednotí. Ak sa predsa len rozhodnete pre výrazné oči, pomôžte si umelými riasami, váš pohľad bude hlbší a zvodnejší. Stále majte na mysli, že vonkajšej kráse treba len pomôcť, ale to, čo ukrýva vaše vnútro, je oveľa podstatnejšie.

Previous post Viete, vďaka čomu vám bude dobre?
Next post Deti a technológia