Menič nálady, alebo kto vyhrá Ligu majstrov ?

Život býva krutý. Je finále Ligy majstrov. Zápas sa začne o 15 minút. A tu náhle „ťuk“, celý dom vám zhasne, vrátane televízneho prijímača. Tlak vám vyletí do nebies, nálada padne niekam na bod mrazu, len s námahou zastavujete prúd nadávok. Stres. Čo sa stalo ? Porucha v sieti, zapnú to do začiatku prenosu ? Či len u vás niekto vyrazil poistku ? Chvátate do rozvodnej skrine, poistky sú v poriadku, je to niekde vonku… Ale dokedyyy ???

Je finále Superstar, na stole nachystané chrumkanie a popíjanie na večer spojený s príjemným napätím a fandením svojmu favoritovi, a tu náhle „ťuk“… tma, tlak, stres, dokedyyy ??? Deti vám plačú, nemôžete ísť s nimi na chatu, lebo tam nemáte elektrinu a vaša pracovná úloha musí byť dokončená a odoslaná nemilosrdnému šéfovi práve v čase pobytu na chate… Nabiť si mobil na dovolenke, v karavane, pri jazere na rybačke… ?

Menič napätia 1.jpg

Máme pre vás riešenie v podobe univerzálneho záchranného multifunkčného prístroja. Je to znižovač tlaku, zastavovač nadávok, likvidátor stresu, zlepšovač nálady, rozrážač tmy, zabraňovač detskému plaču, atď. Máte v garáži domu auto ? Ak áno, v aute máte akumulátor. Pripojíte k nemu dvomi káblami menič napätia, k nemu predlžovačku a k predlžovačke televízor. 2-3 minúty a Liga majstrov beží, superstárovský kandidát spieva. Také to je jednoduché ! Pre úplných laikov minivysvetlenie: Ak vypadne elektrina v sieti, môžeme si ju do istej miery nahradiť elektrinou napr. z autobatérie, ktorá nám televízor spoľahlivo utiahne. Autobatéria má napätie 12 V a prúd jednosmerný. Tieto elektrické parametre musíme premeniť na 230 V a prúd striedavý. Ako ? Naším vyššiepopísaným multizáchrancom, t.j. meničom napätia 220v na 12v.

Menič napätia 2.jpg

Samozrejme, treba dbať aj na iné parametre, predovšetkým vstupné a výstupné napätie, výkon, sínusový, alebo modifikovaný priebeh prúdu. Toto ale už sú drobnosti, s ktorými každému na mieste ochotne poradí vyškolený personál. Lebo hlavným parametrom je výsledok Ligy majstrov a víťaz Superstar…

Previous post Pleasure of erotic massage
Next post Motorový tátoš pod paľbou letných Mesiačikov