Predaj našich kontejnerov

Predaj našich kontejnerov

IBC kontajnery (z ang. Intermediate bulk containers, teda objemové/veľké kontajnery) sú veľmi rozšírené obaly slúžiace na skladovanie a prepravu vody a prevoz nebezpečných priemyselných kvapalín. Progresívne sú z toho dôvodu, že ich obstarávacia cena je v porovnaní s kovovými kontajnermi oveľa prijateľnejšia a s plastovými kontajnermi sa jednoduchšie manipuluje.

IBC kontajner v štandardnej veľkosť 600 l

Súčasne veľkoobjemové IBC kontajnery musia spĺňať množstvo požiadaviek ako bezpečnosť pri manipulácii s nimi, s čím sa spája aj ochrana zdravia a hygiena, dlhotrvácnosť. Ich výroba si tým pádom vyžaduje prvotriedne, udržateľné a vysokokvalitné odolné materiály, ktoré spoločnosť Schoeller Allibert AB odoberá výhradne od overených a spoľahlivých dodávateľov.

Ich internetový obchod ponúka široké spektrum výrobkov, z ktorých si vyberie každý; IBC kontajnery s maximálnym objemom 1192 litrov sú dobre využiteľné napríklad v automobilovom priemysle a priemysle pohonných hmôt, kde sa látky ako benzín, nafta, nemrznúca zmes či brzdová kvapalina skladujú a prepravujú hromadne. Veľkoobjemové nádrže avšak nie sú žiadané len vo výrobnom, chemickom a suroviny spracujúcom odvetví.

IBC kontajnery v záhrade

Predaj IBC kontejnerov 600 l https://www.schoellerallibert.com/sk/products/intermediate-bulk-containers/ sa tešia narastajúcej obľube i u ľudí s rodinnými domami, garážami či záhradami, pretože ponúkajú ideálnu, neveľa priestoru zaoberajúcu veľkosť. Ich hmotnosť sa pohybuje okolo 35-50 kilogramov. Svoje využitie nájdu ako prostriedky na zachytávanie a uskladňovanie dažďovej vody z odkvapov či dokonca ako rezervoáre na pitnú vodu. Kúpou tejto úplne novej veľkoobjemovej nádrže si na svoje prídu aj vinári,,,sirupári„, výrobcovia domáceho alkoholu a nealkoholických nápojov, žinčice, octu a mnohí ďalší. K tomuto žiadanému druhu je možné i zakúpenie kompletného príslušenstva, ako napríklad plastové palety.

Previous post Druhá koža
Next post …a teraz niečo pre chlapcov