Obtiahnuté šaty sú sexy

Cítiť sa dobre a atraktívne chceme všetci, no v prevažnej väčšine sa o módu zaujímajú ženy. Sledujú trendy, čo je in a čo bude v nasledujúcej sezóne už out, aby sa mohli dopredu pripraviť a vybaviť si šatník novými kúskami. Držať sa však módnych trendov zubami nechtami nie je správne, pretože nie všetko, čo vyzerá dobre na modelke, pristane aj nám. Módu treba ohýbať a prispôsobovať potrebám každej ženy zvlášť, iba tak docielime, že budeme štýlové a zároveň budeme samy sebou.

modelka, príroda

Každodenné odevy prispôsobujeme tomu, akú máme náplň práce, či potrebujeme dodržať určitý dresscode a celý deň máme na sebe prikázaný pracovný odev alebo si môžeme dovoliť nosiť oblečenie podľa vlastného štýlu. Väčšinou sa ráno obliekame do pohodlných nohavíc či džínsov a trička alebo košele, pretože nám poskytujú maximálne pohodlie po celý deň. No mnohé z nás majú rady obtiahnuté šaty, pretože sa v nich cítia žensky a sexy a nosia ich aj do práce, samozrejme, v primeranej podobe, vhodnej na bežné nosenie. Na špeciálne príležitosti si vyberáme aj špeciálne druhy a typy šiat či večerných toaliet, ktoré môžu byť aj vyzývavejšie a zdobenejšie ako šaty do práce.

červené šaty, žena vo dverách

Ani bežné oblečenie však nemusí byť nudné, akési neforemné vrece, ktoré si na seba natiahneme, nám ešte viac zdeformuje postavu. Optimálny je strih, ktorý kopíruje postavu do takej miery, aby bola vyformovaná a dokázala zamaskovať tie časti tela, s ktorými nie sme spokojné a naopak, vyzdvihla peknú ženskú siluetu. V obchodoch či eshopoch nájdeme širokú ponuku šiat rozmanitých strihov, farieb či materiálov, stačí si len vhodne vybrať. Obtiahnuté šaty sa poväčšine šijú z elastických materiálov, aby pekne sedeli na postave a obopli ju, ide o Jersey, pleteninu či mnoho iných, moderných elastických látok. Môžu byť bez rukávov, mini, midi, v atypickom strihu na jedno rameno či na zapínanie po celej ich dĺžke, výber je naozaj široký. Každá z nás by však k sebe mala byť aj dostatočne kritická a vybrať si taký strih, ktorý bude lahodiť jej postave.

Previous post Nový obal na kľúče
Next post Vaša vlastná spoločnosť