Krtkovanie kanalizácie

Krtkovanie kanalizácie

Upchatá kanalizácia v akomkoľvek objekte vie narobiť veľké problémy. Čistenie kanalizácie AB- Krtkovanie alebo inak krtkovanie kanalizácie je známy pojem pre všetkých stavebných veľmajstrov. Najčastejšie sa využíva pri čistení kanalizácie v domácnostiach. Tento spôsob čistenia kanalizácie patrí medzi druhy elektromechanické alebo tzv. vysokotlakové. Elektromechanické prebieha za pomoci zariadenia s motorom – do potrubia sa vsunie struna, ktorá rôznymi pohybmi uvoľňuje špinu a nánosy z celého potrubia.

robotníci

Vysokotlakové čistenie potrubia prebieha cez vysoký tlak vody, ktorý „vyrazí“ nečistoty z potrubia. Je považované za jeden z najlepších spôsobov čistenia kanalizácie. Podstatou je strhávanie mastnôt, nánosov a usadenín zo stien potrubia, čím sa znižuje prietok vody. Výhody tejto metódy sú sústredené najmä okolo vymeniteľných nadstavcoch (kĺbové, hladké, vyťahovacie aj frézovacie) s možnosťou nadpájania podľa situácie a potreby. Hroty sú vymeniteľné aj podľa typu potrubia. V prípade, že je nemožné použiť iba vysokotlakové čistenie, prichádza na rad práve krtkovanie.

oprava

Špirály si poradia so všetkým aj pod 90 stupňovým uhlom. Krtkujeme rôzne objekty ako odtoky, vane, umývadlá, sprchovacie kúty či priemyselné kanalizácie. Naši zamestnanci sú plne zaškolení a vedia správne diagnostikovať problém, čo je kľúčový faktor pre správne vybratie a následné vykonanie krtkovania. Neriešenie a zanedbanie tohto problému môže mať nepríjemné následky v podobe vyrazenia odtoku. Naša firma operuje na západnom Slovensku. Poskytneme Vám poctivú opravu zužitkovanú dlhoročnými skúsenosťami, profesionálny prístup k práci i komunikácií s klientom. Cena krtkovania nie je vysoká a problém bude efektívne odstránený. Ak problém nemáte, prevencia a diagnostika takisto nie je na škodu. Prídeme aj do okolitých dedín. Na našej webovej stránke nájdete telefónne čísla, na ktoré môžete zavolať alebo kontaktný formulár. Sme tu pre Vás nonstop!

Previous post Ako založiť novú spoločnosť?
Next post Pleasure of erotic massage