Ako si založiť spoločnosť online?

Ako si založiť spoločnosť online?

Ste podnikavý typ, ktorý nechce už len plniť rozkazy svojho šéfa, no chce mať niečo vlastné, niečo kde bude sám rozhodovať? Máte v hlave zaujímavý a najmä originálny nápad ako preraziť na trh a ohromiť ľudí? Ak ste odpovedali na tieto otázky slovíčkom áno, potom vám môžeme zaručene povedať, že podnikanie, teda vedenie vlastného biznisu je práve pre vás. Dôležité je však začať, čo sa mnohým mladým ľuďom javí ako prvá veľká prekážka. No nemusí to byť tak. Dnes vám chceme predstaviť službu, ktorá založí vašu spoločnosť s ručeným obmedzením elektronicky a tým za vás vybaví aj všetky potrebné dokumentácie, zmluvy či papiere.

business-g624ec7afd_1920

Obrovskou výhodou takéhoto spôsobu založenia spoločnosti je aj to, že môžete všetko vybaviť prostredníctvom internetu a online priestoru. To vám ušetrí nielen náklady na cestovanie, ale aj čas, ktorý je nenahraditeľný najmä vo sfére podnikania. Založenie sro elektronicky je vďaka modernej dobe veľmi obľúbené a prináša so sebou len samé výhody.

Medzi ďalšie podstatné výhody tohto úkonu patrí aj fakt, že minimálny vklad jedného zo spoločníkov do prvotného imania je len 750 eur. Okrem toho je daň v takejto spoločnosti vo výške 21% a v prípade porušenia záväzkov zodpovedáte len do výšky vášho majetku.

lightbulb-g15e0e8c08_1920

Za celý úkon, v ktorom je zahrnutá podrobná konzultácia podnikateľského zámeru, spracovanie všetkých potrebných zmlúv a dokumentácií k založeniu spoločnosti, odovzdanie administratívy na príslušné úrady a súdy zaplatíte iba 290 eur. Táto suma je veľmi výhodná, pretože vám ušetríme veľké množstvo času, nervov a zbytočného cestovania kade tade. Celý proces trvá do 48 hodín, čiže ak túžite po vlastnej firme, pozajtra ju môžete mať.

Podnikanie je skvelý spôsob ako zarobiť peniaze, naučiť sa nové veci a hlavne využívať svoju kreativitu. Ak si myslíte že na to máte a že vás to bude baviť, rozhodne choďte do toho!

Previous post LED žiarovky
Next post Dom byt záhrada